Canlı Sonuçlar - Kocaeli Haber TV- - Kocaeli Son Dakika HaberleriKocaeli Haber TV- – Kocaeli Son Dakika Haberleri

25 Ocak 2022 - 17:03
reklam
AFRİKA ULUSLAR KUPASI
DA
Senegal Senegal
0 - 0
Yeşil Burun Adaları Yeşil Burun Adaları
22:00
Fas Fas
- : -
Malavi Malavi
ALMANYA 3. LİGİ
21:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
21:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
21:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
21:00
Mannheim Mannheim
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
21:00
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
ANGOLA 1. LİGİ
73'
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
4 - 1
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Melbourne Victory Melbourne Victory
2 - 2
Sydney FC Sydney FC
BELÇİKA 1. LİGİ
20:45
Antwerp Antwerp
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
23:00
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Kortrijk Kortrijk
23:00
AA Gent AA Gent
- : -
Oostende Oostende
BELÇİKA 2. LİGİ
22:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Westerlo Westerlo
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
ERT
JS Kabylie JS Kabylie
0 - 0
MC Alger MC Alger
MS
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
1 - 1
CS Constantine CS Constantine
MS
MC Oran MC Oran
2 - 1
NC Magra NC Magra
MS
USM Alger USM Alger
2 - 1
Paradou AC Paradou AC
MS
ASO Chlef ASO Chlef
4 - 0
WA Tlemcen WA Tlemcen
MS
US Biskra US Biskra
2 - 1
O Medea O Medea
MS
CR Belouizdad CR Belouizdad
2 - 0
RC Relizane RC Relizane
MS
RC Arbaa RC Arbaa
3 - 1
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
DA
JS Saoura JS Saoura
1 - 1
ES Setif ES Setif
FRANSA ULUSAL LİGİ
21:00
US Orleans US Orleans
- : -
Sedan Sedan
22:00
Le Mans Le Mans
- : -
SO Cholet SO Cholet
GALLER PREMİER LİGİ
22:45
Flint Town United Flint Town United
- : -
Connahs Quay Connahs Quay
22:45
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Barry Town Barry Town
HİNDİSTAN 1. LİGİ
ERT
Rajasthan United Rajasthan United
0 - 0
Kenkre Kenkre
ERT
RoundGlass Punjab RoundGlass Punjab
0 - 0
Real Kashmir Real Kashmir
ERT
Mohammedan SC Mohammedan SC
0 - 0
Gokulam Gokulam
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
MS
Mumbai City Mumbai City
1 - 1
NorthEast United NorthEast United
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
22:00
Excelsior Excelsior
- : -
ADO Den Haag ADO Den Haag
İNGİLTERE 1. LİGİ
22:45
Burton Albion Burton Albion
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
22:45
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
22:45
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
22:45
Gillingham Gillingham
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
İNGİLTERE 2. LİGİ
22:45
Barrow Barrow
- : -
Salford City Salford City
22:45
Walsall Walsall
- : -
Bradford City Bradford City
22:45
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
22:45
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Newport County Newport County
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
22:45
Luton Town Luton Town
- : -
Bristol City Bristol City
22:45
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Barnsley Barnsley
22:45
Birmingham City Birmingham City
- : -
Peterborough United Peterborough United
22:45
Coventry City Coventry City
- : -
Stoke City Stoke City
22:45
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Swansea City Swansea City
İNGİLTERE TROPHY KUPASI
22:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
22:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
Cambridge United Cambridge United
22:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Arsenal U21 Arsenal U21
22:45
Sutton United Sutton United
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
22:45
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Southend United Southend United
22:45
Torquay United Torquay United
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
22:45
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
22:45
Bromley Bromley
- : -
Woking Woking
22:45
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Altrincham Altrincham
22:45
Wrexham Wrexham
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
22:45
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Eastleigh Eastleigh
22:45
Wealdstone Wealdstone
- : -
Notts County Notts County
22:45
Weymouth Weymouth
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
22:45
Stockport County Stockport County
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
22:45
Hereford Hereford
- : -
Gloucester City Gloucester City
22:45
Kettering Town Kettering Town
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
22:45
Chorley Chorley
- : -
AFC Fylde AFC Fylde
22:45
Guiseley Guiseley
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
22:45
York City York City
- : -
Bradford PA Bradford PA
22:45
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
- : -
Hungerford Town Hungerford Town
22:45
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
- : -
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
22:45
Slough Town Slough Town
- : -
Billericay Town Billericay Town
22:45
Maidstone United Maidstone United
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
22:45
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
- : -
Bath City Bath City
22:45
Chippenham Town Chippenham Town
- : -
St.Albans City St.Albans City
22:45
Braintree Town Braintree Town
- : -
Welling United Welling United
22:45
Dartford Dartford
- : -
Concord Rangers Concord Rangers
22:45
Boston United Boston United
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
İSKOÇYA 1. LİGİ
MS
Clyde Clyde
1 - 2
Airdrieonians Airdrieonians
İSKOÇYA 2. LİGİ
22:45
Elgin City Elgin City
- : -
Kelty Hearts Kelty Hearts
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
22:45
St Mirren St Mirren
- : -
Aberdeen Aberdeen
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
22:45
Annagh United Annagh United
- : -
Loughgall Loughgall
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
22:45
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Larne Larne
22:45
Glenavon Glenavon
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
22:45
Cliftonville Cliftonville
- : -
Linfield Linfield
22:45
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Ballymena United Ballymena United
22:45
Portadown Portadown
- : -
Crusaders Crusaders
22:45
Glentoran Glentoran
- : -
Coleraine Coleraine
NON LİG PREMİER
22:30
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Poole Town Poole Town
22:45
Weston Super Mare Weston Super Mare
- : -
Farnborough Farnborough
22:45
Leiston Leiston
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
22:45
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Whitby Whitby
22:45
Nantwich Town Nantwich Town
- : -
Mickleover Sports Mickleover Sports
22:45
Hendon Hendon
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
22:45
Stratford Town Stratford Town
- : -
Coalville Town Coalville Town
22:45
Dorchester Town Dorchester Town
- : -
Truro City Truro City
22:45
Morpeth Town Morpeth Town
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
22:45
Radcliffe FC Radcliffe FC
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
22:45
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
22:45
South Shields South Shields
- : -
Witton Albion Witton Albion
PORTEKİZ LİG KUPASI
22:45
Benfica Benfica
- : -
Boavista Boavista
PRİMERA DİVİSİON RFEF
MS
Tudelano Tudelano
0 - 2
SD Logrones SD Logrones
21:00
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
21:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Albacete Albacete
22:00
Costa Brava Costa Brava
- : -
Barcelona B Barcelona B
YUNANİSTAN KUPASI
ERT
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsa
0 - 0
Panathinaikos Panathinaikos
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 23 24 54
2 İttifak Holding Konyaspor 22 18 45
3 Aytemiz Alanyaspor 23 8 38
4 Adana Demirspor 23 10 37
5 Fenerbahçe 23 8 37
6 Beşiktaş 23 4 36
7 Atakaş Hatayspor 23 -2 36
8 Medipol Başakşehir 22 8 34
9 Gaziantep FK 22 -1 32
10 Demir Grup Sivasspor 23 6 31
11 Yukatel Kayserispor 23 -1 31
12 VavaCars Fatih Karagümrük 23 -7 30
13 Kasımpaşa 23 -1 27
14 Göztepe 23 -3 27
15 Galatasaray 23 -5 27
16 GZT Giresunspor 23 -3 26
17 Fraport TAV Antalyaspor 23 -11 24
18 Çaykur Rizespor 23 -18 22
19 Altay 23 -14 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 22 -20 16
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 21 20 45
2 MKE Ankaragücü 21 18 45
3 BB Erzurumspor 21 10 38
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 21 13 36
5 İstanbulspor 21 10 36
6 Eyüpspor 20 8 36
7 Yılport Samsunspor 20 8 33
8 Adanaspor 21 5 32
9 Manisa FK 21 -2 28
10 Tuzlaspor 20 1 27
11 Ankara Keçiörengücü 21 -4 26
12 Gençlerbirliği 21 -8 26
13 Beypiliç Boluspor 19 0 24
14 Kocaelispor 21 -8 24
15 Nasadoge Menemenspor 21 -11 23
16 Altınordu 21 -18 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 21 -12 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 18 13 42
2 Bucaspor 1928 19 7 31
3 Amed Sportif Faaliyetler 19 4 30
4 Nazilli Belediyespor 19 2 28
5 Isparta 32 Spor 19 5 28
6 Kırklarelispor 19 9 28
7 Ankara Demirspor 19 2 27
8 Şanlıurfaspor 19 2 26
9 Kırşehir Belediyespor 19 4 26
10 Anagold 24Erzincanspor 18 6 26
11 Pazarspor 19 -4 25
12 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
13 Akhisarspor 19 -4 23
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 19 -7 22
15 Tarsus İdman Yurdu 19 -3 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 19 -4 19
17 Eskişehirspor 19 -20 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 21 32 48
2 1461 Trabzon FK 21 17 43
3 Sivas Belediyespor 21 22 40
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 Bodrumspor 21 15 37
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 21 7 37
7 Somaspor 20 10 35
8 Çorum FK 21 13 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 21 8 31
11 Serik Belediyespor 21 -2 29
12 İnegölspor 21 -5 27
13 Diyarbekirspor 21 -1 25
14 Etimesgut Belediyespor 21 -5 25
15 Turgutluspor 21 -12 23
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 21 -12 18
18 Ergene Velimeşespor 21 -20 18
19 Kahramanmaraşspor 21 -36 12
20 Niğde Anadolu FK 21 -37 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4
reklam