KASK, ‘Yağmurun Renkleri’ Fotoğraf Sergisini Açtı - Kocaeli Haber TV- - Kocaeli Son Dakika HaberleriKocaeli Haber TV- – Kocaeli Son Dakika Haberleri

25 Temmuz 2024 - 03:48

KASK, ‘Yağmurun Renkleri’ Fotoğraf Sergisini Açtı

Son Güncelleme :

23 Kasım 2023 - 9:10

294 views

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) tarafından düzenlenen ‘Yağmurun Renkleri’ isimli fotoğraf sergisi, İzmit Belediyesi Nikomedia Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu. Serginin açılış programında konuşan KASK Başkanı Duygu Nazire Kaşıkçı, yağmurun verimliliği çağrıştıran bir konu olduğunu belirterek, sergiye katkıda bulunan üyelere ve sergiyi düzenlemek için imkan sağlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti. Sergi, 26 Kasım Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) İzmit Belediyesi Nikomedia Sanat Galerisi’nde “Yağmurun Renkleri” isimli fotoğraf sergisi sanatseverlere kapılarını açtı.

 

 

KASK tarafından ‘Yağmurun Renkleri’ isimli fotoğraf sergisi “yağmur” teması ile sanatseverlerle buluştu. İzmit Belediyesi Nikomedia Sanat Galerisi’nde açılan serginin açılış programına KASK Başkanı Duygu Nazire Kaşıkçı, üyeler ve sanatseverler katıldı. “Yağmurun Renkleri” isimli fotoğraf sergisi, 26 Kasım Pazar gününe kadar açık olacak.
BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

 

 

Serginin açılış programında konuşan Kaşıkçı, “Yağmuru, verimliliği çağrıştıran bir konu olduğu için seçtik. Artık günümüzde su daha da değerli bir şeye dönüştü. En önemli su kaynaklarımız ise yağmurlar. Fotoğraflar ile katkı veren üyelerimize ve sergimizi değerli sanatseverlere buluşturma imkanı sunan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: ANKA
reklam
reklam